DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Polecamy

STATYSTYKA

DZIŚ 9

WCZORAJ 37

TYDZIEŃ 9

MIESIĄC 348

WSZYSTKIE 135304

Jakość powietrza

Nowości

Spacer krajoznawczy

Grupa Turystyczno-Krajoznawcza zaprasza na spacer trasą Otłoczyn - Karczemka. Wymarsz spod Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim dnia 31.01.2015 r. o ogdz. 09.00. Czas spaceru ok 3-4 godzin.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

"RADIO ALEKSANDRÓW"2015

Radio Aleksandrów to projekt dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej w wieku 13 – 19 lat.. Jego celem jest umożliwienie młodym ludziom, z małych miejscowości i wsi, poprowadzenie radia internetowego. Młodzież będzie miała do dyspozycji środki na zakup mikrofonów i oprogramowania, a także na promocję swojej działalności (plakaty i ulotki). Razem z koordynatorem, uczestnicy projektu będą decydowali o treściach emitowanych w radiu i sposobie ich przedstawienia. Każdy będzie miał możliwość poprowadzenia swojej, autorskiej audycji. Spotkania, połączone z warsztatami dziennikarskimi, będą prowadzone przez 6 miesięcy. Projekt Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim realizowany jest w ramach programu Równać Szanse. Twórcą programu jest Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności administrowana przez Polską Fundację Dzieci
i Młodzieży.
______________________________________________________

OGŁOSZENIE 24.01.2015

Nowe osiągnięcia zespołu MUZA 13.01.2015

13 stycznia 2015 r.w Nakle n/Notecią odbył 3 Wojewódzki konkurs kolęd i pastorałek. Dwie wokalistki z Zespołu Muza zdobyły 3 miejsca w swoich kategoriach.

Kinga Lorenc- w kat szkoły podst. i Daria Szudzik w kat. gimnazjum.

gratulujemy.

TANIEC 2015

 

Informacje pod nr telefonu 602 480 801

__________________________________

60.OKR

Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w 60 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Eliminacje powiatowe w MCK 21.03.2015r.
Zgłoszenie przyjmujemy do 06.03.2015r

regulamin i karty zgłoszeń w zakładce DZIAŁALNOŚĆ

________________________________________________________

Zapraszamy do nas...

 

U nas można rozwijać swoje zainteresowania. Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza do korzystania z propozycji sekcji i kół zainteresowań.

Miejskie Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim proponuje mieszkańcom różnorodne formy spędzania wolnego czasu, a zarazem realizowania swoich zainteresowań.
Zapraszamy Państwa do korzystania z propozycji naszych sekcji i kół zainteresowań, a także odpłatnych propozycji, które również dostępne są w MCK.

 W Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim działają:

1. Zespół wokalny "GAMA",
2. Zespół wokalny "MUZA",
3. Zespół muzyczny "ŻARÓWKA",
4. Koło plastyczne,
5. Koło fotograficzne,
6. Chór "Lutnia Nova",
7. Klub Seniora "Złoty Wiek",
8. Grupa rekonstrukcji historycznej,
9. Grupy zainteresowań Uniwersytetu Trzeciego Wieku,
10. Grupa "Aleksandrowskich Pasjonatów", 
Już wkrótce rusza działalność koła filozoficznego i koła dziennikarskiego połączonego z kołem filmowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

____________________________________________________________________________________

"RADIO ALEKSANDRÓW"

Projekt Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim, pod nazwą „Radio Aleksandrów”, uzyskał dofinansowanie w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse”. W tym roku nagrodzono 7 wniosków z naszego województwa.

„Radio Aleksandrów” przewiduje warsztaty dziennikarskie dla młodzieży, które będą miały formę prowadzenia radia internetowego. Uczestnicy projektu przeżyją dziennikarską przygodę polegającą na przygotowywaniu autorskich audycji, przeprowadzaniu wywiadów oraz relacji z wydarzeń kulturalnych. Efekty ich pracy będzie można usłyszeć na specjalnie utworzonej w tym celu stacji radiowej w internecie. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu Miejskie Centrum Kultury zakupi sprzęt niezbędny do prowadzenia radia internetowego, między innymi mikrofony i specjalistyczne oprogramowanie komputerowe.

Koordynatora zwycięskiego projektu czeka jeszcze obowiązkowe szkolenie w Warszawie organizowane przez twórców konkursu. Po nim ruszą prace nad promocją wydarzenia, a na przełomie lutego i marca rozpocznie się nabór dla uczestników warsztatów.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.


 

Piotr Ciechanowski
________________________________________________________________________________________

11.01.2015 WOŚP

PODCZAS FINAŁU WOŚP W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM ZEBRALIŚMY
20.614,51 zł.

DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM ZA CHĘCI, WYTRWAŁOŚĆ I DOBRE SERCA.

WIĘCEJ

__________________________________________________________________

WOŚP 2015

11.01.2014 godz.15.00

Zapraszamy na koncert 23 Finału WOŚP podczas którego odbędzie się licytacja gadżetów WOŚP nadesłanych przez Jurka Owsiaka jak również podarowanych przez naszych wspaniałych darczyńców. Będziemy licytować maskotki Ochotniczej Straży Pożarnej, Państwowej Straży Pożarnej, "Fabryki Wspomnień" Aleksandrów Kujawski Foto-Video, która podarowała również karnet na wywołanie zdjęć. Na licytacje otrzymaliśmy też elementy wyposażenia wojskowego. Oryginalnym gadżetem jest tona węgla podarowana przez Składy Węgla "GWAREK" w Aleksandrowie Kujawskim. Jak każdego roku licytować będziemy pizze podarowane przez Pizzerie "Cambi" ,"Avanti"i "Suzzi" z Aleksandrowa Kujawskiego.

W trakcie trwania koncertów na kiermaszu prowadzonym przez zaprzyjaźnione panie z Klubu Kobiet Aktywnych z Wołuszewa będzie można wylicytować wiele atrakcyjnych przedmiotów rękodzielniczych (ozdoby świąteczne, biżuteria, witraże), obrazy, książki a także jabłka i wypieki.

Zapraszamy
Sztab WOŚP 000/989 w Aleksandrowie Kujawskim

  

TOP