Piknik Historyczno Militarny OPERACJA DESZCZYK Edycja Desant1

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną edycję pikniku militarnego, który odbędzie się na placu przy Miejskim Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim w dniach 29-30 lipca (sobota 11-17, niedziela 11-16).
WSTĘP WOLNY!!!
Piknik w całości poświęcony jest tematyce historyczno-militarnej.
Zaproszone Grupy rekonstrukcyjne, stowarzyszenia, pasjonaci oraz prywatni kolekcjonerzy będą starać się przybliżyć historię wyposażenia, umundurowania i uzbrojenia od czasów średniowiecza po dzień dzisiejszy.
Przez cały czas trwania pikniku nie zabraknie militarnych atrakcji dla dzieci i dorosłych.
W sobotę w godzinach 14.00-16.00 i w niedzielę w godzinach 13.00-15.00 odwiedzający piknik będą mogli zmierzyć się w konkurencjach gdzie liczyć będzie się wiedza militarna, tężyzna fizyczna i celne oko a najlepsi otrzymają atrakcyjne NAGRODY (m. inn. vouchery na paliwo i wiele innych).
UDZIAŁ W KONKURSIE JEST BEZPŁATNY!!!
INFORMACJA !!!
Jeżeli jesteś posiadaczem pojazdu militarnego, strażackiego, policyjnego bądź zabytkowego. A może posiadasz prywatną kolekcję rzeczy o tematyce militarnej i chciałbyś ją pokazać podczas naszego pikniku skontaktuj się z nami a zapewnimy ci odpowiednią ilość miejsca i miłe towarzystwo.
ORGANIZATORZY:
Grupa Demony Bośni
Miejskie Centrum Kultury im. Mariana Szafrańskiego w Aleksandrowie Kujawskim
Stacja Aleksandrów
Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Społecznych NOWEFIO na lata 2021-30